تعمیرات موبایل

موبایل اچ تی سی در نمایندگی تعمیرات خود با استخدام تیمی دارای انسجام و کارشناس، همه سرویس ها مایحتاج کاربران  htc در حوزه ی تعمیرات موبایل اچ تی سی را به کاربران خود ارائه می‌دهد . سرعت ، توجه و کیفیت در ارائه ی سرویس ها ، شعار اصلی نمایندگی تعمیرات htc میباشد . تمرکز عمده ی نمایندگی تعمیرات موبایل اچ تی سی ارائه سرویس ها مربوط به گوشی  و تبلت های اچ تی سی میباشد.

نمایندگی موبایل اچ تی سی در «بخش تعمیرات» نمایندگی htc در کشور‌ایران ارائه دهنده همگی سرویس ها تخصصی مربوط به تعمیرات htc میباشد. سرویس ها ارائه گردیده در‌این مرکز همراه با گارانتی بوده و مقطع گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی گوناگون میباشد. همگی سرویس ها در نمایندگی تعمیرات موبایل اچ تی سی ، به وسیله واحد ارتباط با مشتریان ( CRM) به دقت کنترل و بازنگری می‌شود . در صورت بروز هر گونه اختلال در پروسه تعمیرات به مدیر گزارش گردیده و اختلال مورد نظر به‌سرعت ازبین خواهد رفت. در‌این صفحه به معرفی سرویس های نمایندگی تعمیر اچ تی سی می‌پردازیم.

موبایل اچ تی سی

نمایندگی مجاز موبایل اچ تی سی

نمایندگی مجاز موبایل اچ تی سی درگاهی امن و ایمن میباشد که تمام تولید های اچ تی سی را در حوزه فروش، تعمیر و ترمیم حمایت و پشتیبانی میکند. این نمایندگی به یاری مرکز سخت افزار کشور‌ایران فعال‌سازی شده‌است. تجهیزات و تسهیلات فراوانی برای کاربران خویش در نظر گرفته میباشد. در‌این نمایندگی می‌توانید به یاری تسهیلات کاربردی و موءثر شایسته ترین و موثر ترین خدمات را در حوزه فروش و تعمیرات اخذ فرمایید.

پکیج های حمایتی این نمایندگی هر سطحی از نیاز کاربران را تامین می نماید. در بخش تعمیرات، واحد های تعمیراتی به طور جداگانه و منقطع عمل می نمایند و تمام ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری اشکال موبایل اچ تی سی را مورد باز‌بینی و آنالیز قرار میدهند. در بخش فروش نیز خدمت های ویژه ای به کاربران ارائه میشود که تضمین کننده یک خرید متمایز و سود مندی از سرویس ها بعد از فروش اختصاصی خواهد بود. همه خدمات و سرویس ها همراه با ارائه ضمانت نامه های قانونی و کتبی میباشد.

موبایل اچ تی سی

 سرویس ها نمایندگی موبایل htc

سرویس ها نمایندگی موبایل اچ تی سی بسیار متتنوع و کاربردی میباشد و تمام نیاز های نرم افزاری و سخت افزاری موبایل اچ تی سی را برطرف می سازد. این واحد تعمیراتی به یاری تعمیرکاران و تکنسین های کارآزموده و حرفه ای اداره می‌گردد. مجهز به ابزار و امکانات امروزی و توسعه یافته میباشد که برای عیب یابی، تعمیر و ترمیم گزینه به کار گیری قرار میگیرد. شرکت اچ تی سی یک کمپانی تایوانی میباشد که در مورد ایجاد تلفن‌های هوشمند عمل می نماید.

موبایل اچ تی سی که این مجموعه ایجاد مینماید، مجهز به سیستم‌استدلال اندروید، ویندوز گوشی، ویندوز فون و برو گوشی (Brew Mobile) می باشند. واحد سرویس ها رسانی نمایندگی htc در فضاهای تعمیراتی جدا ازهم و غیر وابسته خدمت دهی میکند. استقلال فضاهای تعمیراتی در تمرکز هر چه اضافه تعمیرکاران برای اجرای صحیح تعمیرات بسیار اثر گذار میباشد. تمام خدمت هایی که به وسیله این واحد تعمیراتی ارائه می گردد، تضمین شده‌است.

تعمیرات تلفن همراه HTC

سرویس های تعمیرات موبایل اچ تی سی در مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی  با فایده‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر روز جهان و گذراندن روند آزمایش موبایل بعداز تعمیرات انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات انفورماتیک برتر، ضمن دارا بودن سال ها سوابق تعمیرات ، از متدهای بسیار توسعه یافته ای در تعمیرات موبایل اچ تی سی استفاده می‌کند. در رابطه موبایل اچ تی سی ، کمپانی تایوانی تولید کننده موبایل، یکی ‌از شایسته ترین سازنده‎های تلفن همراه‎های هوشمند بوده میباشد که اگرچه فعلا به نوعی مبتلا چالش مالی گردیده و موبایل‎هایش فروش خوبی را در کشورهای متعدد تجربه نمی‎نمایند که شاید تنها رقیب نه چندان جدی‎اش نوکیا و سونی اریکسون بودند که اما هیچ کدام در تولید تلفن همراه‎های تمام لمسی تجربه HTC را نداشتند.

تعمیرات موبایل فرآیند تعمیرات موبایل اچ تی سی در مرکز انفورماتیک برتر  با اعتنا به در دست داشتن دو مورد ضروریِ «مهارت کارشناسان» و «امکانات توسعه یافته» از بالاترین سطح کیفی ممکن برخوردار بوده و تا به امروز توانسته است رضایت و توجه بیشتراز پیش کاربران این برند را کسب کند.

تعمیرات موبایل اچ تی سی

تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه اچ تی سی

htc در بخش تعمیرات نرم افزاری موبایل اچ تی سی ، از متبحر ترین تکنسین های تعمیرات گوشی برای ترمیم نرم افزاری این دستگاه دعوت به فعالیت آورده میباشد. بنابراین شما دوستان خوب میتوانید اطمینان داشته باشید که تمامی اختلالات گوشی شما نظیر فرمت شدن داده ها، ویروسی شدن، کرش کردن و مواردی از این دست، به تخصصی ترین صورت ممکن برطرف خواهد شد. مرکز تعمیرات تلفن همراه برای امروزی ترین برنامه های روز عالم استفاده مینماید و نو ترین متدهای تعمیرات را به کار می‌گیرد.

موبایل اچ تی سی

تعمیرات سخت افزاری موبایل اچ تی سی

سرویس ها مرتبط با تعمیرات سخت افزاری موبایل اچ تی سی تیم اقداماتی نظیر ترمیم و تعویض قطعاتی همچون ال سی دی ترمیم و تعویض تاچ، گلس ترمیم و تعویض اسپیکر ترمیم و تعویض میکروفن قاب و … میباشد که وسیع ترین اقدامات حوزه تعمیرات سخت افزاری این محصول می توان اسم برد. تعمیرکاران بسیار با تجربه بخش سخت افزار مرکز تعمیرات موبایل اچ تی سی عهده دار این مسئولیت، از تجربه کافی در این باره برخوردار بوده و می‌توانند روند تعمیر و تعویض قطعات را بدون هیچ گونه اشتباه و اشتباهی انجام دهند.

تعویض هارد گوشی

هارد یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش در هر موبایل می باشد که بیشتر اوقات این قطعه دچار مشکل می شود و عملکرد آن ها را با مشکل مواجه می کند. تعمیرات هارد هر دستگاه یکی از اصلی ترین مشکلاتی می باشد که ممکن است هر دستگاهی با آن مواجه شود و تعمیرات آن نیاز به تخصص بالای متخصصان دارد و افراد تازه کار نمی توانند این کار را انجام دهد. تعویض هارد در برند های مختلف به شکل تفاوت انجام می شود و به همین دلیل است که می وییم نیاز به مهارت بالا دارد و کاری نیس که افراد مبتدی بتوانند آن را به درستی انجام دهند.  خرابی هارد یک آسیب الکترونیکی محسوب می شود که میزان آُیب وارد شده تعیین کننده این است که هارد قابل تعمیر می باشد یا خیر. اگر شدت آسیب کم باشد مشکل مربوط به هارد با تعمیر رفع می شود اما اگر تکنسین تشخیص دهد شدت آسیب بالا است هارد دستگاه باید تعویض شود.

تعویض هارد گوشی

تعویض تاچ ال سی دی :

مشکلات مربوط به تاچ ال سی دی از رایج ترین مشکلاتی است که برای اکثریت موبایل ها پیش می آید. موبایل های اچ تی سی هم از این قاعده مستثنی نیستند. تاچ ال سی دی گوشی های هوشمند به نسبت زیبایی که به دستگاه می دهند آسیب پذیر نیز می باشند به همین دلیل باید با دقت از آن ها مراقبت کرد. مهم ترین نکته در خصوص تعویض تاچ ال سی دی کیفیت آن می باشد. که به شما پیشنهاد می شود در مرکزی دستگاه های خود را تعمیر کنید که از اصالت و اورجینال بودن کار هایشان اطمینان داشته باشید.

تعویض تاچ ال سی دی

تعویض و تعمیر باتری

از دیگر قطعات بسیار مهمی که می توان گفت در صورت خرابی باقی کارهای گوشی با مشکل مواجه می شود باتری می باشد. اگر مشکلات باتری مربوط به بخش نرم افزار باشد با تعمیرات بر طرف می شود. اگر با تعمیرات بخش نرم افزاری برطرف نشود باید به تعویض آن اقدام کرد. با توجه به تجربیات و تست هایی که انجام می شود عمر باتری ها را 2-1 سال تخمین زده اند و بعد از این مدت زمان باتری ها قابل تعمیر نمی باشند. اگر با مشکل تخلیه شارژ مواجه هستید کالیبره  کردن را امتحان کنید اگر مشکلتان برطرف نشد به تعویض باتری در نمایندگی تعمیرات اچ تی سی اقدام کنید لازم به ذکر است که بدانید باتری های اورجینال در این مرکز با گارانتی انجام می شود.

تعویض و تعمیر باتری

تعویض و تعمیر دوربین

دوربین در گوشی های امروزی قطعه ای می باشد که عده زیادی معیار خود را کیفیت آن قرار می دهند. بیشتر مشکلات دوربین ها مربوط به بخش نرم افزار آن ها می باشد که اگر سریعا به تعمیرات آن اقدام نکنید منجر به بروز مشکلات پر هزینه تر می شود.

تعمیرات موبایل اچ تی سی

  سرویس های تعمیرات تلفن همراه اچ تی سی

 • تعمیر عدم کارکرد بلوتوث تلفن همراه اچ تی سی
 • رفع نقص‌ عدم خواندن سیم کارت در تعمیرات تلفن همراه اچ تی سی
 • تعمیر عدم کارکرد ویبره تلفن همراه
 • تعمیر صفحه لمسی
 • تعمیر بلندگو و اسپیکر
 • تعمیر عدم کارکرد دوربین تلفن همراه
 • ترمیم IMEI موبایل در نمایندگی htc
 • قابلیت و امکان تعویض هارد در تعمیرات موبایل اچ تی سی
 • تعمیر مموری کارت گوشی امکان رسوب زدایی تلفن همراه با اولتراسونیک در تعمیرات تلفن همراه اچ تی سی
 • آزمایش افت ولتاژ تلفن همراه
 • قابلیت و امکان برطرف کردن اختلال پریدن صفحه نمایش
تعمیرات موبایل اچ تی سی

کیفیت در تعمیر موبایل اچی تی سی

اعتبار ما در میان مشتریان فقط یک مثال از سرویس های موبایل اچ تی سی میباشد که انفورماتیک برتر ارائه می‌دهد. تمام خدمات و سرویس های موبایل اچ تی سی با ضمانت نامه های دارای اعتبار و کتبی میباشد. یوزرها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به با کارشناسان تماس نتیجه ها کنند.

تعمیرات موبایل اچ تی سی در کدام موردها ضروری میباشد؟خرابی های تلفن همراه محدود به یک یا چندین گزینه خاص نیست و گستره بزرگی را در بردارد. چنانچه که مشکل موبایل شما با شیوه ریست کردن برطرف نشد می بایست به طور تخصصی مبادرت نمائید. تعمیر موبایل اچ تی سی هنگامی ضروری میباشد که اشکالات دستگاه ناشناخته بوده و یا این که به آسانی رفع نشود.

Call Now Button91300348 - 021